Святары, якія працавалі ў парафіі

 

Пробашч:

Вікарыі:

      кс. Мікалай Ціхановіч (28.06.2015 - ...)

 кс. Віталь Бяленік (02.09.2018-03.03.2019)

 

       кс. Алег Хмылко (10.2017 - 02.2018)

       

       кс. Іван Кароткін (14.03.2016 - ...)      

 

       кс. Яўген Міхайлаў (06.2015-06.2017)

     кс. Мечыслаў Янчышын (2007 - 2015)

кс. Віктар Місевіч (2014 - 2015)

 

кс. Вячаслаў Пялінак (2013 - 2015)

 

кс. Славамір Самковіч (2013 - 2015)

 

а. Станіслаў Памыкала (2011-2014) 

 

кс. Уладзіслаў Мрувка (2010-2012) 

 

кс. Юры Барок (2010)

 

кс. Андрэй Драгун (2009 - 2010)

 

кс. Аляксей Юркайць (2008 - 2009)

 

кс. Віктар Місевіч  (2007-2008)

     кс. Кшыштаф Мікалайчык (21.05.2003-21.08.2007)

кс. Эдвард Нарадоўскі (2006-2007)

 

кс. Андрэй Трачык (2004-2005)

 

кс. Уладзімір Мазалеўскі (2004-2006) 

 

кс. Ян Козак (2003-2004)

     кс. Кшыштаф Вітвіцкі (2000-2003)

кс. Аляксандр Рагіня (2002-2003)

 

кс. Віталь Галец (2001-2002) 

     кс. Пётр Врубель (12.1999-07.2000)

 -

     кс. Кірыл Клімовіч (1990-1999)

 -

     кс. Уладзіслаў Завальнюк (1987-1990)

 -

     кс. Юзаф Францкевіч (1951-1985)

 -